info@bagit.sk

+421 (0) 915 784 987

product image
product image
product image
product image
product image
product image
Belt bag

Bratislava L.O.V.E. Belt Bag

Rozmýšľate, aký suvenír si odniesť z krásnej Bratislavy? Čo tak túto ručne robenú, kožennú ľadvinku? Čierna koža, zlatý, ručne písaný nápis a praktické využitie - jedinečný darček z výletu. Udržateľnost' a podpora lokálnych výrobcov sú už len bonus navyše. Neváhajte, ide o limitku v obmedzenom počte! Kto prv príde, ten prv melie :)

No idea what to buy as an souvenir from lovely Bratislava? What about this handmade leather belt-bag? Black leather, gold handwritten sign - a unique gift from your trip. Stay sustainable and support local bussiness. Limited edition - no time to hesitate!

109,00 €

Farba
Kovanie
Rozmýšľate, aký suvenír si odniesť z krásnej Bratislavy? Čo tak túto ručne robenú, kožennú ľadvinku? Čierna koža, zlatý, ručne písaný nápis a praktické využitie - jedinečný darček z výletu. Udržateľnost' a podpora lokálnych výrobcov sú už len bonus navyše. Neváhajte, ide o limitku v obmedzenom počte! Kto prv príde, ten prv melie :)

No idea what to buy as an souvenir from lovely Bratislava? What about this handmade leather belt-bag? Black leather, gold handwritten sign - a unique gift from your trip. Stay sustainable and support local bussiness. Limited edition - no time to hesitate!