info@bagit.sk

+421 (0) 915 784 987

Náš príbeh

 

 

Zuzana a Viliam, dlhoroční priatelia, časom už aj rodina.
 

Myšlienka spoločného podnikania nám nedala spávať niekoľko rokov, dlho sme však nevedeli nájsť „TO“ správne odvetvie. Po dvoch svadbách, troch nových členoch rodiny a nekonečnej túžbe robiť v živote to, čo nás baví, nadišiel „TEN“ deň a 15.4.2017 sa zrodilo Bag!t.
 

Naša značka je postavená na princípe „vymysli si svoju „it bag“, čiže kúsok, ku ktorému bude mať zákazník naozaj aký-taký vzťah a nebude to len ďalšia kabelka v skrini. S každným zákazníkom pracujeme individuálne, konzultujeme Vaše predstavy a následne sa púšťame do výroby Vašej „it bag“.

Ručná výroba

 

 

Materiál, určený na výrobu – kože ako aj komponenty – pochádza od tradičných európskych dodávateľov s dlhoročnou tradíciou, ktorá je zároveň zárukou kvality. Výber kože, kovania či celkového vzhľadu Vašej vysnívanej kabelky je na Vás. Pri navrhovaní Vašej „it bag“ Vám radi poradíme a spolu určite vytvoríme jedinečný kúsok, ktorý Vás bude dlho sprevádzať životom. Našim cieľom je vyrábať kvalitné, udržateľné a zároveň štýlové kúsky, ktoré nepodliehajú aktuálním trendom, ale napriek tomu sú jedinečné a len a len Vaše.
 

Tvoríme pre ženy a mužov, ktorí presne vedia, čo chcú, ale rovnako sa neboja vložiť dôveru do našich rúk. Naše výrobky sú jednoduché, praktické, ale tiež chic a nadčasové. Vzhľadom na udržatelnosť nám ide o to, aby naša zákazníčka/zákazník nemal problém vracať sa k výrobku od nás rok čo rok bez pocitu, že je taška už “mimo misu”.